Mieliśmy już
133728
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       

PiS przegrał, PiS wygrał...

Góra. Kobiety rządzą gminą i powiatem


Anna Kolibek to nowy starosta górowski. Zastąpiła Kazimierza Boguckiego. Poparło ją aż dziewięciu z górowskich radnych. Natomiast czworo odmówiło wzięcia udziału w tym głosowaniu.

Co ciekawe, oboje - odwołany starosta jak i ten nowy - należą do PiS...

Kolejna zmiana władzy w powiecie górowskim. To już bojaże trzeci starostą górowski od ostatnich wyborów. Powiat i miasto Góra należą do najubożych w regionie leszczyńskim i całym Dolnym Śląsku. Za nowym starostą z PiS głosowało 9 radnych. W tym także ci z PO i SLD. Natomiast 4 radnych z PiS odmówiło wzięcia udziału tym w głosowaniu. Raczej nie wróży do dobrej współpracy dla nowej władzy. To chyba coś więcej niż rozłam w lokalnych strukturach. Wieść gminna niesie, że "spora w tym zasługa " magistratu, czyli puder-słońca Góry...

Anna Kolibek jest osobą znaną w lokalnym środowisku. Była kierowniczką referatu organizacyjnego w urzędzie gminy w Niechlowie. Szefowała oddziałowi KRUS w Górze. Zajmowała samodzielne stanowiska kierownicze w administracji i sektorze ekonomicznym. Co ciekawe, dość często zmieniała pracę. Nowy starosta zaapelował o współpracę na rzecz powiatu. Chciałabym państwa prosić o pracę. Pamiętajmy, że razem można więcej - zwróciła się do radnych, starosta Anna Kolibek.

Plakat wyborczy z 2018 roku.

Anna Kolibek – kandydatka KW Prawo i Sprawiedliwość do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Mężatka, jedno dziecko – syn. Wykształcenie wyższe - magister ekonomii i licencjat zarządzanie w administracji, studia podyplomowe – zarządzanie kadrami.

Od kwietnia 2018 r. powołana na urzędnika wyborczego w Lesznie przez szefa Krajowego Biura Wyborczego

Od 2016 r. kierownik Placówki Terenowej KRUS w Górze. Wcześniej pracowała zarówno w przedsiębiorstwach państwowych jak i prywatnych.

W przypadku wygranej zamierzam pracować na rzecz wszystkich mieszkańców powiatu górowskiego w komisjach związanych z rozwojem obszarów wiejskich, rozwoju regionalnego i gospodarki.

Okręg wyborczy nr 2: powiaty górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski.

fot internet
       
wróć do aktualności
 © 2021 by map