Poszukiwany 7 listami gończymi

LESZNO. Aresztowany w Szamotułach

Ukrywający się od ponad dziesięciu lat 65-latek poszukiwany przez leszczyńską policję trafił za kraty. Był poszukiwany łącznie siedmioma listami gończymi, wydanymi przez sądy i prokuratury w Lesznie, Poznaniu oraz Elblągu.

Był na liście poszukiwanych także Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Aresztowany mężczyzna miał na swoim koncie wyroki m.in. za oszustwa, oszustwa podatkowe oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Na jego "koncie" była też zaległa karą prawie 6 lat więzienia. Wartość strat w wyniku przestępstw sięga kilkudziesięciu milionów złotych. Poszukiwali go policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Samodzielnej Sekcji Poszukiwawczej Departamentu III Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie.

Zatrzymany ukrywał swoją tożsamość. Odmawiał też identyfikacji. Funkcjonariusze kiedy potwierdzili tożsamość 65-latka to następnie trafił do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Najbliższe kilka lat zatem spędzi za kratami...

fot.internet

wróć do aktualności