A co z mieszkańcami?

LESZNO. Komornik licytuje

Ponad 15 milionów złotych chce jeden z leszczyńskich komorników za półhektarową działkę na Gronowie, gdzie znajdują sie m.in. bloki mieszkalne. Na lokatorów padł blady strach.

Do licytacji dojdzie za kilka tygodni. Właśnie ukazało się publiczne ogłoszenie. Dotyczy to długów firmy Perfekt Partner. Według danych urzędowych prezesem tej spółki jest Rafał M. To znany leszczyński biznesmen, spokrewniony z kilku lokalnymi tuzami. W biznesie bywa jednak różnie. A skoro robisz biznes , to zrób też nie pieniądze. A pożyczki należy spłacać - a jeśli nie to do gry wchodzi komornik. Widocznie Rafał M. niezbyt się powiodło z interesami, skoro majątek jego firmy poszedł pod młotek. Trzeba mieć naprawdę gruby portfel - żeby włożyć te kilkanaście milionów i kupić te 0,5 hektara na Gronowie.

Tak ogromna wartość licytowanej działki spowodowana jest faktem, że są tam nowe bloki z lokatorami. I teraz wiele osób zadaje sobie pytanie - co z nimi? Bo przecież ich mieszkania są położone na licytowanej działce. Przecież nie wezmą swoich lokali na plecy jak ślimaki...

fot.internet

wróć do aktualności