ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024

LESZNO. Darmowe pociągi

21 i 22 czerwca 2024 roku podczas ANTIDOTUM Airshow na leszczyńskim lotnisku zaprezentują się najlepsi piloci cywilni i wojskowi z całej Europy. Zaplanowano pokazy dzienne i nocne.

Rok temu ten wyjątkowy podniebny spektakl podziwiało rekordowe 45 tysięcy widzów. - Bezpłatne pociągi specjalne z Wrocławia i Poznania zameldują się w Lesznie ok. 16:00. Z dworca będziecie mogli dojechać na Lotnisko Leszno darmowymi autobusami komunikacji miejskiej. Po zakończeniu pokazów będziecie mieć możliwość wrócić na dworzec autobusem i po północy pojechać darmowym pociągiem z powrotem w kierunku Poznania lub Wrocławia. Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu, wystarczy mieć przy sobie bilet na ANTIDOTUM i okazać go w pociągu - informuje Lotnisko Leszno, organizator lotniczego show.

Zapowiedziano występy maszyn Super Pumę i 9 samolotów wojskowych Pilatus PC-7, Saaba SK.60 ze Szwedzkich Sił Powietrznych oraz PC-9M Hudournik ze Słoweńskich Sił Powietrznych. Będzie można podziwiać akrobacje samolotowe solistów i grup pokazowych. A także odrzutowce i śmigłowcowe sił powietrznych, pokazy szybowcowe, paralotnie, balony...

fot.internet

wróć do aktualności