Mieliśmy już
113504
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       
"Wyrównywali rachunki" - uderzali i kopali po całym ciele

Rawicz. Pijackie mordobicia


W ciągu jednego dnia, aż dwukrotnie pobito 50-letniego właścicela jednego z rawickich lokali.

Najpierw, przed południem, dwaj napastnicy brutalnie zaatakowali go na ulicy Kopernika, a potem wieczorem, jeszcze raz pobili w lokalu.

Każdy z ludzi ma czasami jakieś problemy ze znajomymi, a niektórzy rozwiązują je siłowo. Tak też postanowili "wyrównać rachunki" dwaj panowie w średnim wielu. Jeden z nich był 39-latkiem a drugi ma 44 lata. A bardzo ich zdenerwował znajomy 50-latek, właściciel jednego z rawickich lokali. Najpierw zaatakowali go na ul. Kopernika. Były ciosy pięścią i kopnaki. Ale i to nie wystarczyło.

Wieczorem napastnicy wybrali się do lokalu 50-latka. Wszczęli awanturę. I znów w ruch poszły pięści i kopniaki. Policję zaalarmowała sąsiadka 50-latka. Interweniujący funkcjonariusze zastali tam właściciela lokalu oraz dwóch mężczyzn 39- i 44-latka. Wszyscy uczestnicy awantury byli nietrzeźwi. Pobity 50-latek doznał ogólnych potłuczeń oraz licznych zasinień ciała.

Obaj sprawcy, którzy uderzali i kopali ofiarę po całym ciele są dobrze znani funkcjonariuszom. Zostali zatrzymani. Jak informuje policja,

44-latek ma na swoim koncie długą listę przestępstw.

Wobec mężczyzn zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Usłyszeli zarzuty pobicia, za które grozi do 3 lat więzienia - informuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

fot internet
       
wróć do aktualności
 © 2018 by map