Mieliśmy już
133726
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       

Zniszczył drogę i ....odjechał

Góra. Powiat szuka (crazy?) traktorzysty


Pouszukiwany jest traktorzysta który w godzinach popołudniowych zniszczył drogę powiatową w okolicach Góry. Po prostu - pomylił asfalt z polem uprawy.

Powiat zgłosił tę sprawę na policję. A teraz musi szybko ogłaszać przetarg, aby naprawić uszkodzoną nawierzchnię.

Starostwo w Górze poszukuje sprawcy uszkodzenia drogi powiatowej. Zdarzyło się w dniu 22 września 2020 roku w godzinach 13:30 – 14:30. Wtedy to kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z podczepianym urządzeniem typu agregat uprawowy dokonał zniszczenia drogi powiatowej nr 1084D relacji Kłoda Górowska – Grabowno – Wąsosz.

Uszkodził nawierzchnię asfaltu na odcinku 41 metrów i szerokości 3 metrów pomiędzy miejscowościami Sądowel – Wierzowice Wielkie.

Sprawę zgłoszono w Komendzie Powiatowej Policji w Górze. Funkcjonariusze podjeli czynności w celu ustalenia sprawcy wykroczenia. Wszelkie informacje wskazujące na sprawcę wykroczenia należy zgłszać do KPP w Górze.

Naprawa uszkodzonej nawierzchni nastąpi w najbliższym czasie w ramach ogłoszonego przetargu na remonty bieżące dróg powiatowych.

Starostwo w Górze apeluje do kierowców korzystających z tego lokalnego odcinka drogi o zachowanie szczególnej ostrożności, do czasu zakończenia naprawy uszkodzonej nawierzchni asfaltowej.

fot internet
       
wróć do aktualności
 © 2021 by map