Mieliśmy już
133728
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       

Więcej uczniów, więcej profili

Góra. Nowe klasy w liceum...


Najwięcej - 25 uczniów zapisało się w górowskim Liceum Ogólnokształcącym do klasy o profilu biologiczno-chemiczno-lingwistycznym. W pierwszej klasie matematyczno-informatycznej naukę rozpoczęło 17 uczniów, a 16 w klasie LO o profilu humanistycznym.

Natomiast w Zespole Szkół do technikum zapisało się 97 uczniów, a do szkoły branżowej I stopnia - 82 osoby.

Górowskie technikum przygotowało cztery pierwsze klasy. W klasie technik: technik informatyk - 18, technik reklamy 9 uczniów. Do klasy technik logistyk zapisały się 23 osoby. O jednego ucznia mniej liczy klasa: technik mechanik - 12 i technik budownictwa - 10 uczniów. Natomiast klasa technik ekonomista (15 osób) i technik hotelarstwa – 10 osób.

W szkole branżowej I stopnia utworzono trzy klasy pierwsze. Klasa Ia to 21 uczniów - mechaników pojazdów samochodowych oraz 6 elektryków. Jak z tego widać - to branża motoryzacyjna ma mocne podwaliny na Ziemi Górowskiej.

Natomiast klasa Ib to klasa wielozawodowa. Uczą się tam: magazynier logistyk – 1, stolarz – 1, fryzjer – 6, kucharz – 6, mechanik operator maszyn rolniczych – 1, murarz-tynkarz – 5, monter sieci instalacji sanitarnych – 2 oraz jedna osoba na piekarza. Za to klasa Ic to profil sprzedawca. Zapisało się do niej aż trzydziestu uczniów.

fot internet
       
wróć do aktualności
 © 2021 by map