rudy, tygrysek, pokemon

LESZNO. "Zmywaki" i staruchy

Zgodnie z przewidywaniami w "czerwonym" Lesznie i postkomunistycznym Dąbczu czy Wilkowicach wybory wygrała Platforma Obywatelska. Szczególnym poparciem cieszyła się w grupie wiekowej 60+.

Sprzyjała temu wyjątkowa frekwencja wyborcza. Trudno się temu dziwić, że ta grupa wyborców 60+ masowo poszła na wybory - gdyż chce być tak bogata jak rudy (emerytura: ho, ho, ho), w łóżku zachowywać się jak tygrysek, a tak naprawdę w lustrze to wyglądają jak pokemony. Świadczą o tym wyniki głosowań - przykładowo zwycięskie dla opozycji np. w biednym i zapijaczonym DGR-rze, czy też pełnych stęchlizny i 60+ wieżowcach w Lesznie.

No i na wynik wyborów w skali kraju wpłynęły "zmywaki". Te setki tysięcy urodzonych w Polsce ludzi - a obecnie od lat wykonujących na codzień najbardziej niskopłatne często upokarzające zajęcia w krajach zachodnej Europy, wyspach Brytyjskich czy też USA. Taka wielogodzinna codzienna praca na "zmywaku" czy też wycieranie dup obcokrajowcom z czasem nie pozostaje bez śladu na zmiany w psychice. I dlatego głosują, jak głosują. Cóż, kto może za marzenia....

fot.internet

wróć do aktualności