Półfinał jak finał

ŻUŻEL. "Byki" zatrzymają Spartę?

Los sprawił, że w półfinale spotkają się dwie najmocniejsze drużyny z ostatnich kilku lat, a Unię z pewnością stać na wygranie z Wrocławiem ...

To z pewnością hit tegorocznego półfinału PGE Ekstraligi. Faza play-off spotkań PGE Ekstraligi w tym roku dostarczy leszczyńskim kibicom ogromnych emocji. Unia jako zdobywca w czterech ostatnich sezonach tytułu DMP celuje w awans do finału.

I choć trzeba przyznać, że to wrocławianom daje się trochę wiecej szans. Przemawia za nimi przede wszystkim świetna runda zasadnicza. A także doskonały, wyrównany skład.

Jednak leszczynianie pokazali, że potrafią się wyjątkowo zmobilizować na najważniejsze mecze w sezonie. Przecież już nie raz prezentowali najwyższą formę właśnie w play off. To właśnie ze Spartą, mogą i są w stanie pokazać się z najlepszej strony w tym kluczowym momencie rozgrywek. Pokonując Wrocław będą mieli w finale znacznie łatwiejszego rywala.

Ale czy Unia jest w stanie sprawić niespodziankę w starciu ze Spartą? Wrocławianie mają w tym roku wyjatkowo mocne atuty. Prezentują się na zespół, którego nic i nikt nie jest w stanie nikt zatrzymać. I z pewnością zrobią wszystko, aby wybić leszczyniakom z głowy marzenia o kolejnym (piątym!) tytule Drużynowego Mistrza Polski. Zapowiada się zatem dramatyczna walka do ostatnego biegu...

fot internet

wróć do aktualności