Mieliśmy już
113501
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       
Koniec spekulacji transferowych

Leszno. Kołodziej zostaje w Unii!


To już raczej pewna wiadomość. 36-letni Janusz Kołodziej pozostaje nadal w Fogo Unii Leszno. Choć kasą kusiły go inne kluby PGE Ekstraligi.

Potwierdził to zarówno menedżer jak i prezesi leszczyńskiego klubu, którzy nadal chcą wykorzystać jego ogromny potencjał w kolejnych obronach tytułu mistrza Polski.
Letnia Szkoła Żeglarska

Boszkowo. Młodzi - leszczyńscy następcy Zosi Klepackiej i Mateusza Kusznierewicza


Zakończyła się Letnia Szkoła Żeglarska. W Boszkowie szkolili się być może przyszli leszczyńscy medaliści olimpijscy jak Zosia Klepacka czy Mateusz Kusznierewicz

Dzięki pasji i wytrwałości udało się w te wakacje zorganizować 6 obozów żeglarskich na różnych stopniach zaawansowania oraz 3 turnusy półkolonii żeglarskich
Katastrofa na torze czyli tajemnicza ustereka

ŻUŻEL. Tylko punkt Przemka...


Przemysław Pawlicki aktualnie jeżdżący w barawach MRGARDEN GKM-u fatalnie będzie wspominał ostatni mecz z PGG ROW-em. 28-letni wychowanek Unii Leszno zdobył tam tylko jeden punkt.

I to w dwóch startach zaliczył zaledwie "jedynkę" . Później zmieniany został przez Romana Lachbauma.
Najgorętszy transfer sezonu PGE

ŻUŻEL. Hampel wzmocnił Lublin


38-letni reprezentant Polski Jarek Hampel pojedzie w kewlarze MOTORU LUBLIN. Żużlowiec w sezonie 2020 został wypożyczony z Fogo Unii Leszno.

Być może na tegorocznym wypożyczeniu się nie skończy, gdyż Hampel dostał też obietnicę umowy kontraktowej na przyszły sezon 2021 r.
Nie chce, ale musi trafić do ROW Rybnik - debiutanta PGE Ekstraligi?

ŻUŻEL. Hampel musi odejść?!


Właściciele Fogo Unii pozbywają się Jarka Hampla. Żużlowiec choć dużo wcześniej podpisał kontrakt - to jednak teraz musi odejść z leszczyńskiego klubu.

Czy i dlaczego ma trafić do ROW Rybnik?
Czy FOGO UNIA obroni MISTRZA?

ŻUŻEL. TERMINARZ - PGE EKSTRALIGA 2020


Rozgrywki Ekstraligi mają się rozpocząć 12 czerwca, przy pustych trybunach. Plan doprowadzenia do inauguracji wygląda następująco:

- Od 8 do 22 maja trwał okres kwarantanny dla żużlowców i mechaników.

- Od 24 do 27 maja zawodnicy oraz mechanicy byli poddani testom na obecność koronawirusa. Każdy niejasny przypadek oznaczać będzie wykluczenie osoby z rozgrywek do momentu uznania jej za zdrową
Przebadano ponad 500 osób we wszystkich ośmiu klubach PGE Ekstraligi

ŻUŻEL. Wielkie testowanie na COVID-19


Przeprowadzono obowiązkowe testy żużlowców na koronawirusa. Większość zawodników mówi o tym , jak o mega-nieprzyjemnym uczuciu. Badanie to - generalnie pobieranie wymazu poprzez wpychanie patyku, takiego jak do czyszczenia uszu, tyle że dłuższego, bardzo głęboko do gardła i do nosa.

Rozgrywki PGE Ekstraligi rozpoczną się 12 czerwca. Start ligi - prawodopodobnie - nastąpi jeszcze bez udziału kibiców
Na kogo postawi Fogo Unia?

ŻUŻEL. Pawlicki i Sajfutdinow nadal walczą o pieniądze


Piotr Pawlicki i Emil Sajfutdinow co prawda podpisali aneksy do kontraktów. Ale nadal deklarują, że chcą więcej pieniędzy niż im zaproponowano. I jeśli ich nie dostaną, to nie wystartują w tym sezonie w barwach Byków.

To właśnie leszczyńska Fogo Unia jest ostatnim klubem PGE Ekstraliga, który jeszcze nie dogadał się z wszystkimi swoimi zawodnikami.
Czy Fogo Unia straci Emila Sajfutdinowa?

Leszno. Żużlowcowi chodzi o kasę!


Coraz bardziej realne staje się odejście Emila Sajfutdinowa z Fogo Unii Leszno. Sporne są oczywiście pieniądze. Nowe stawki tegorocznego kontraktu to 200 tys. zł za podpis i 2.500 zł za punkt. Rosyjski żużlowiec z polskim paszportem, chce aby pieniądze z leszczyńskiego klubu, przynajmniej pokryły mu nadchodzącego koszty sezonu..

A jak twierdzi - to już wydał więcej niż owe 200 tysięcy. A dodatkowo przygotowując się do sezonu wyłożył juz o 50% więcej niż poprzednio. Wniosek z tego - jest w tzw. "plecy".
Kto zostanie w Fogo Unii na tegoroczny sezon?

Leszno. Hampel czy Kurtz?


Jarosław Hampel czy Brady Kurtz - ktoś z nich będzie musiał odejść z Fogo Unii Leszno. Kibice i działacze mają z tym teraz duży problem. A to za sprawą Bartosza Smektały. Przeszedł do grona seniorów.

Zrobił się tam ścisk i dlatego konieczne są przetasowania. Prawdopodobnie zatem dopiero sparingi zdecydują kto zostanie, a kto definitywnie pożegna się z leszczyńskim klubem.


starsze wpisy

 © 2018 by map