Mieliśmy już
122755
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       
Mokra nawierzchnia i nieuwaga

Czempiń. Zderzenie - "dzwon" trzech pojazdów


O wyjątkowym szczęściu mogą mówić kierowcy trzech pojazdów, które zderzyły się na pograniczu miejscowości Czempiń i Piechanin. W "dzwonie" uczestniczyły dwie osobówki i ciężarowy.

Pojazdy zostały rozbite, ale kierowcy wyszli jednak bez szwanku. ..

Deszczowy wieczór. Kwadrans po godzinie siedemnastej. Do zdarzenia doszło przy ulicy Stęszewskiej na pograniczu miejscowości Czempiń/Piechanin. Na mokrej drodze zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka.

Na miejsce wypadku przyjechali strażacy ochotnicy z OSP Czempiń, policja z Kościana, strażacy zawodowi z JRG Kościan oraz kościański Zespół Ratownictwa Medycznego. W wyniku kraksy droga została całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy na czas akcji ratowniczej. Nadjeżdzające pojazdy kierowane były objazdem przez Stare Tarnowo.

Przyczyną kraksy był najprawdopodobniej brak ostrożności w trudnych warunkach drogowych przy śliskiej nawierzchni jezdni. Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone. Więcej szczęścia mieli za to kierowcy. Nikt z nich poważniej nie ucierpiał. Uszkodzone pojazdy usunięto z drogi i wkrótce przywrócono normalny ruch pojazdów.

fot. OSP Czempiń
       
wróć do aktualności
 © 2018 by map