Mieliśmy już
113502
odwiedzin portaluValid XHTML 1.0 Strict

Poprawny CSS!
       
53-latek nago spacerował po ulicy Śmigielskiej

Kościan. Goło i wesoło....


Około pierwszej po południu 53-latek spacerował na golasa po ul. Śmigielskiej w Kościanie. Jedynym odzieniem - były skarpetki. Dla jednych to nieobyczajny wybryk - dla innych głupawa zabawa w naturystę.

Skończyło się dobrowolnym ubraniem się i mandatem karnym.

53-latek szedł nago po chodniku. W tym czasie policja przyjęła kilka zawiadomień. O golasie spacerującym po ulicy Śmigielskiej w Kościanie. Natychmiast wysłano tam patrol. I rzeczywiscie znaleźli tam nagiego człowieka.

Jedynym odzieniem faceta w średnim wieku były....skarpetki. I to nie te "piuszczanie w skarpetkach" - o których kiedyś tak głośno opowiadał ex-prezydent Polski - aktualnie - w przerwach między pobytami w szpitalach - pajacujący wszem i wobec w kretyńskiej koszulce i okularach Bono-kosmity.

53-latek z Kościana nie potrafił wyjaśnić, dlaczego postanowił się przejść po chodniku bez ubrań.

Został zatrzymany przez patrol i przywołany do porządku. W efekcie perswazji ubrał się, a także przyjął mandat za nieobyczajny wybryk. Sprawa zajścia na ul. Śmigielskiej upubliczniono poprzez post umieszczony w internecie. I tylko dzięki temu, znów głośno się stało w całej Polsce, że jakie to rzeczy - dzieją w wielkopolskim Kościanie....

fot interent
       
wróć do aktualności
 © 2018 by map